Пн-Пт: з 10:00 до 18:00

м. Одеса, вул. Середньофонтанська 19, оф. 314

Наші ідеї - задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

Також спеціалізуємося на розробці комерційних інтер’єрів, розробці фірмового стилю, оформленні інтер’єрів та

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Строительство для бизнеса

Наша місія - це задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

 • Після заповнення форми на отримання новин Центру.
 • Після заповнення форми на отримання.
 • Після заповнення форми на отримання новин.

Переваги проекту

Відповідальність за результат

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок виконуємо всі роботи в комплексі

Від проекту до здачі

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок

Галерея проекту

Думки інвесторів щодо комерційної нерухомості діляться на два табори. Сьогодні цей вид інвестицій у нашій країні слабо розвинений. Однак за правильного підходу житло для бізнесу може приносити стабільний пасивний дохід.

Наша будівельна компанія виконує будівництво комерційної нерухомості підлогу ключ від фундаменту до фасадних робіт та здачі будівлі в експлуатацію. У нас можна замовити будівництво таунхауса, міні-готелю або хостелу. Ми пропонуємо клієнтам прозорі ціни та оперативну роботу.

Особливості будівництва прибуткових будинків

Не кожен інвестор захоче вкладати капітал у будівництво будинку для бізнесу, оскільки багато хто вважає, що прибуток від цього надійде нескоро. Насправді, за відповідального підходу та правильного вибору проекту житла, замовник отримає готовий бізнес, який приноситиме стабільний дохід протягом усього життя.

Забудовнику важливо розуміти, що таке житло має бути комфортним, але при цьому практичним та без вишукувань. Планування комерційної нерухомості часто типове, однак, за бажанням клієнта можна внести різноманітність в будівельний план об’єкта, оздоблення та інтер’єр приміщень.

При будівництві будинків для бізнесу використовуються бюджетні, але якісні матеріали, оскільки у разі економії на сировину, ремонт та реставрація приміщень лягає на плечі власників.

Залежно від бюджету будівництва, клієнти можуть купити в нашій компанії «Chernyshev Group» будівельний проект багатоповерхового будинку, будинку або невеликого гостьового будиночка.

Різновиди комерційної нерухомості

Поступово будівництво прибуткового житла у нашій країні набирає обертів. Існують такі види комерційної нерухомості:

 • Гостьовий будинок. Він є дво- або триповерховий будинок, поділений на невелику кількість квартир, що орендуються як короткочасно, так і довгостроково. Господарі, як правило, також проживають у цій будівлі. Окупність такого бізнесу ідеї становить від трьох до п’яти років.
 • Міні-готель. Будується за принципом гостьового будинку, але оренда житла є переважно короткочасною.
 • Таунхаус. Найменш поширений вид доходного житла, є комплексом житла з індивідуальними входами, побудований в одному будинку. Це ідеальний варіант для тих, хто мріє жити в гармонії із природою, але не має змоги купити власний будинок.
 • Хостел. Такий готель має велику популярність у гостей на заході завдяки низькій вартості оренди. Хостел надає відвідувачам ліжко-місце із загальною кухнею та санвузлом. Бізнес відрізняється швидкою окупністю (1-2 роки).
 • Багатоквартирний будинок для бізнесу. Зовні не відрізняється від звичайного багатоквартирного будинку, відмінність лише в тому, що квартири не продаються, а здаються в оренду. Окупність довгострокова, але прибуток стабільний.

З перерахованих типів комерційного житла варто відзначити Таунхауси. За відносно невеликих витрат такий бізнес здатний принести найбільший прибуток забудовнику. Якщо правильно вибрати розташування будівлі, житло не простоюватиме, адже останнім часом все більше претендентів мріють про приватний будинок з власним паркуванням і невеликим двориком.

Чи вигідне будівництво міні-готелів?

Міні-готель – це комфортне житло на короткий період за адекватною ціною. Така оренда завжди матиме попит. Власнику необов’язково робити дорогий ремонт у номерах, достатньо підтримувати чистоту та порядок.

Щоб міні-готель приносив прибуток, забудовнику важливо правильно вибрати місце та не скупитися на рекламу. Також, купуючи таку нерухомість, можна додати до бізнес-плану додаткове джерело прибутку, наприклад, сауну або невеликий магазин.

Будівництво нерухомості для бізнесу «Chernyshev Group»

Ви можете замовити будівництво комерційної нерухомості будь-якої складності.

Переваги співпраці з нами:

 • стабільна прозора вартість послуг;
 • здавання об’єкта вчасно;
 • якість виконаних робіт;
 • професіоналізм наших працівників;
 • багаторічний будівельний досвід.

Наша компанія – професіонал своєї справи, ми вас не підіб’ємо!

Заповніть будь ласка форму нижче і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом

Комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування