Пн-Пт: з 10:00 до 18:00

м. Одеса, вул. Середньофонтанська 19, оф. 314

Наші ідеї - задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

Також спеціалізуємося на розробці комерційних інтер’єрів, розробці фірмового стилю, оформленні інтер’єрів та

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Строительство для бизнеса

Наша місія - це задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

 • Після заповнення форми на отримання новин Центру.
 • Після заповнення форми на отримання.
 • Після заповнення форми на отримання новин.

Переваги проекту

Відповідальність за результат

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок виконуємо всі роботи в комплексі

Від проекту до здачі

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок

Галерея проекту

Торгово-розважальний центр — це великий багатофункціональний простір, призначений для комерційного використання, а також соціальних, культурних та розважальних програм. Це ідеальне місце для здійснення купівель та спільного відпочинку з сім’єю чи друзями. При будівництві ТРЦ враховується хороше сполучення з рештою міста і продумується механізм руху купівельного потоку. Інфраструктура та внутрішній простір ТРЦ застосовуються різними комерційними установами під загальним керуванням.

Розробка проекту

Архітектурний проект торговельного центру розробляється у 2 етапи, наступних за техніко-економічним обґрунтуванням (доцільністю створення).

Перший етап – попередній проект. На основі елементів техніко-економічного обґрунтування та діючих параметрів міського планування складається пропозиція щодо розподілу обсягів торговельного центру.

Тому дизайнер оцінює внутрішній простір центру, приділяючи підвищену увагу шляхам проходження відвідувачів, щоб забезпечити максимальну видимість магазинів.

На першому етапі дизайнер також має представити серію зроблених вручну перспектив або фотореалістичних візуалізацій, щоб проілюструвати зображення центру зсередини та зовні.

На другому, виконавчому етапі проектування, дизайнер створює серію графічних робіт та малюнків, які докладно ілюструють усі конкуруючі частини торговельного центру, щоб зробити можливою остаточну реалізацію.

Класифікація торгово-розважальних комплексів

У разі ТРЦ зазвичай використовується класифікація, що враховує площу об’єкта. Торгово-розважальні комплекси варіюються від великих закритих двоповерхових будівель та невеликих триповерхових конструкцій до величезних суперцентрів з атракціонами всередині. Типи та розміри ТРЦ, а також наявність у них різних магазинів також різняться.

Площа прямо визначає кількість орендарів та пропонований асортимент. Розмір центру впливає на наявність додаткових послуг.

Невеликі ТРЦ можна розділити на два типи:

 1. Центр з гіпермаркетом як основна точка. Також є кілька невеликих магазинів чи точок обслуговування. Часто у таких центрах є аптеки, квіткові бутики, зоомагазини. Такі будівлі найчастіше розташовуються на околицях міст.
 2. Центр з магазинами одягу та взуття, побутової техніки та електроніки, іграшок та подарунків. Найчастіше вони розташовані у центрі міста. Вони відіграють важливу роль у створенні привабливого іміджу міста і дуже конкурентоспроможні у порівнянні з пропозиціями традиційного ринку.

У великих торгово-розважальних комплексах передбачені зони відпочинку, фуд-зони (повністю присвячені організації харчування) та розважальні майданчики (кінотеатри, дитячі зони тощо).

Особливо варто згадати про сучасні модульні торгові центри. Вони відрізняються компактними розмірами, раціональним компонуванням та швидким складанням. Це зручне рішення швидкого відкриття торгової точки або пункту обслуговування.

Етапи та порядок будівництва ТРЦ та магазинів

Будівництво торгових будівель включає кілька етапів: інвестиційна підготовка, зведення та підготовка центру до відкриття та функціонування на ринку. Розглянемо, що відрізняє кожен із цих етапів:

 1. Перший етап — досить складний процес підготовки ділянки до будівництва, прийняття найважливіших земельних рішень, підписання договорів. На етапі концептуальних та підготовчих робіт також слід купити всі необхідні матеріали та провести техніко-економічне обґрунтування проекту (технічний, фінансовий, ринковий та споживчий аналіз).
 2. Другий етап – найскладніша і трудомістка фаза безпосереднього зведення ТРЦ. Враховується робота архітектора, генерального підрядника, субпідрядників, команди, що відповідає за оренду та керування, маркетингового агентства, а також будівельних та монтажних організацій, що несуть відповідальність за будівництво відповідно до проекту. На другому етапі також дуже важлива робота над комерційною привабливістю проекту для потенційних орендарів.
 3. Третій етап — це насамперед організація функціонування центру. Саме на цьому етапі здійснюється аналіз ринку орендарями, а також розробка та реалізація маркетингової стратегії.
 4. Останній етап складається в основному із завдань, спрямованих на ефективне відкриття центру. До них відносяться координація роботи орендарів, розробка маркетингової стратегії, а також підбір компаній, що надають послуги у сфері підтримання порядку у запущеному в експлуатацію ТРЦ.

Кожен етап має важливе значення, тому необхідно довірити виконання професіоналам.

Торгово-розважальний комплекс під ключ

При виборі компанії для будівництва торговельно-розважального центру потрібно враховувати, щоб усі роботи були виконані в повному обсязі та об’єкт був зданий під ключ, а саме:

 • на підставі проектної документації складається будівельний кошторис, а також графік фінансування та виконання будівництва та монтажу;
 • виконуються необхідні підготовчі роботи (огорожа ділянки, розчищення, тимчасові підключення до інженерних мереж, розміщення елементів будівельного майданчика, заїзд будівельної техніки, миття коліс, складування будматеріалів тощо);
 • земляні роботи, будівництво фундаменту, каркасу, заповнення стін, укладання покрівлі, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи;
 • завершальний етап (вивіз сміття, благоустрій території).

Торгівельні центри — це не тільки майданчики для розваг та здійснення купівель. Вони також дають багато робочих місць. Такий спектр пропозицій призводить до широкого діапазону супутніх витрат.

Вартість будівництва сучасного ТРЦ

Залежно від термінів та матеріалів середня ціна будівництва ТРЦ становить від 50 до 250 мільйонів доларів.

Найбільш популярні серед інвесторів двоповерхові будівлі, що містять 3 ключові (якірні) магазини. Вони коштують у середньому 180 мільйонів доларів. За мінімальних витрат ціна може становити 1,75 мільйона доларів. У найвищому ціновому сегменті трирівневий Суперцентр класу «люкс» з кінотеатрами, ресторанами та 4 якірними магазинами коштує близько 450 мільйонів доларів.

Вирішивши побудувати або купити ТРЦ із блоків або модулів, можна суттєво знизити витрати. Це просте та швидке рішення для бізнесу. Такі конструкції не вимагають глибокого фундаменту та збирання великої кількості документів. Додатковим бонусом є приємна вартість будівництва — вона у 2–4 рази нижча, ніж у випадку класичних ТРЦ.

Чому варто замовити будівництво торгових центрів та магазинів під ключ у Chernyshev Group

Вирішуючи побудувати ТРЦ або магазини, важливо найняти сумлінну будівельну компанію для виконання всього замовлення під ключ. Компанія Chernyshev Group здійснює будівництво комерційних об’єктів з дотриманням вимог до якості та в терміни, що обумовлені з клієнтами. Багаторічний досвід роботи та кваліфікований персонал дозволяють нам брати на себе такі тривалі та трудомісткі замовлення.

Ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс, що включає такі послуги:

 • будівництво та монтаж різної складності згідно з договором (залежно від обраної технології);
 • використання найновіших матеріалів та технологій;
 • ведення необхідних видів бухгалтерського обліку, звітності, виконавчої документації.

Ми намагаємося вміло поєднувати естетику та функціональність та пропонуємо ефектні архітектурні рішення.

Будівництво ТРЦ здійснюється згідно з міжнародними вимогами з дотриманням правил охорони праці та техніки безпеки, а також наданням гарантії на виконані роботи.

Запрошуємо на зустріч для обговорення деталей співпраці. Замовити наші послуги можна також телефоном та електронною поштою. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, пов’язані з будівництвом комерційної нерухомості.

Питання-відповіді

Який тип будівництва ви використовуєте?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Що таке автономне опалення?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Що включено у вартість квадратного метра будинку?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Від чого залежить ціна квадратного метра?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Які ви даєте гарантії на будинок?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Заповніть будь ласка форму нижче і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом

Комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування