Пн-Пт: з 10:00 до 18:00

м. Одеса, вул. Середньофонтанська 19, оф. 314

Наші ідеї - задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

Також спеціалізуємося на розробці комерційних інтер’єрів, розробці фірмового стилю, оформленні інтер’єрів та

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Строительство для бизнеса

Наша місія - це задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

 • Після заповнення форми на отримання новин Центру.
 • Після заповнення форми на отримання.
 • Після заповнення форми на отримання новин.

Переваги проекту

Відповідальність за результат

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок виконуємо всі роботи в комплексі

Від проекту до здачі

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок

Галерея проекту

Останнім часом великою популярністю стали користуватися логістичні склади та комплекси, зведення яких не займає багато часу. Конструкція складу може трохи відрізнятись залежно від кінцевого призначення такого залу. Особливий попит на ринку мають конструкції з листового металу. Напевно, жоден інвестор не наважиться побудувати склад з цегли. Складські зали найчастіше призначені для використання протягом десяти років.

Крім того, багато підприємців при будівництві комерційної нерухомості піклуються про витрачений час. Найбільшою перевагою таких складів є те, що вони збираються з готових металоконструкцій. Будівельній компанії залишається лише з’єднати комплектуючі у єдину конструкцію.

Етапи та порядок будівництва складських об’єктів

Приймаючи рішення щодо будівництва складу, слід підготувати ґрунт для такої інвестиції. Також потрібно спочатку визначитися з призначенням приміщення і його розмірами. Всі ці дані мають бути включені до проекту.

Таким чином, будівництво складу — нелегкий процес, що складається з низки етапів, а саме:

 1. Приведення проекту у відповідність до стандартів та положень будівельних норм.
 2. Проведення випробувань ґрунту там, де планується зведення складу.
 3. Перевірка дотримання певних умов забудови, у тому числі природоохоронного законодавства, і, отже, отримання численних дозволів на будівництво.
 4. Складання бюджету – інвестор та підрядник визначають витрати, пов’язані з процесом будівництва.
 5. Оцінка проекту та отримання дозволу на будівництво приміщення.
 6. Реалізація інвестиції. Це заключний етап інвестування, коли підрядник виїжджає на будівельний майданчик і розпочинає будівництво.

Самому процесу будівництва повинні передувати численні дії щодо перевірки дотримання норм і правил будівельного законодавства.

Плюси зведення складського приміщення

Будівництво багатоярусного складу або складського приміщення, призначеного для зберігання (так званий «простий склад»), є досить вигідним заходом. Стрімке розширення виробничого потенціалу підприємств призвело до необхідності такого швидкого розширення складських площ.

Вартість складського приміщення враховує три основні параметри: будівництво, витрати на експлуатацію та вантажно-розвантажувальні роботи. Вирішивши побудувати або купити простий склад, можна значно зменшити витрати, пов’язані з інвестиціями.

Сьогодні на ринку доступні різні матеріали, за допомогою яких склад може бути готовий за рекордно короткі терміни. Наприклад, на відміну від цегляних будівель, конструкції зі сталевим каркасом можна звести лише за кілька тижнів. Короткий термін досягається завдяки тому, що на будмайданчик доставляються готові комплектуючі. Оскільки об’єкти складаються зі збірних елементів, заходи на будівельному майданчику, зокрема комплекс покрівельних робіт, включають лише монтаж металоконструкцій.

До того ж складські комплекси зі сталі (залізних листів) вважаються легкими та міцними. Їх корпус виконаний з утеплених пластин. Така легка конструкція не потребує спеціальних фундаментів, що впливає як на терміни будівництва, так і на вартість.

Плюс сталевих залів ще й у тому, що їх можна повністю демонтувати. Це означає, що якщо підприємство змінює місцезнаходження, власнику не потрібно вкладати кошти у новий об’єкт.

Ще однією перевагою залів такого типу є можливість розширення. Завдяки типу конструкції можна легко модифікувати. Таким чином, якщо підприємство перебуває на стадії розвитку, інвестор може розширити існуючу будівлю без будівництва нового складу.

Таким чином, у порівнянні з традиційними складами, варто виділити наступні плюси багатоповерхових:

 • економія місця на ділянці;
 • можливість одночасного використання простору багатьма організаціями;
 • значне зниження витрат, особливо пов’язаних з купівлею землі.

Особливо варто відзначити переваги багатоповерхових складів. Такі будівлі допомагають у вирішенні логістичних завдань. Вони дозволяють більш ефективно використовувати доступний простір у порівнянні зі стандартними спорудами.

Будівництво складських комплексів під ключ

Надійні та шановні компанії, що пропонують будівництво складів, надають послуги проектування та генерального підряду. Це означає, що вони виконують послуги з нуля, тобто від початкової ідеї та підготовки проекту до завершення будівництва.

Нижче наведемо список умов, які можуть гарантувати, що після завершення всіх робіт склад буде зданий у належному вигляді під ключ. Компанія має:

 • розробити концепцію, замовити 3D візуалізацію майбутнього об’єкта;
 • розробити технічну документацію та отримати дозвіл на будівництво;
 • купити всі відсутні матеріали;
 • провести земляні роботи та закласти фундамент;
 • доставити та провести повний монтаж металоконструкцій;
 • розробити покрівельні рішення;
 • зробити підлогу на складі;
 • здійснити внутрішні та зовнішні інсталяції;
 • скласти схему проїжджої частини навколо зали з парковками та майданчиками для маневрування для розвізних вантажівок;
 • захистити майданчик складу.

Розглянемо переваги проекту «під ключ» з погляду клієнта:

 1. Бюджетний контроль. Клієнт від початку знатиме приблизну загальну вартість складського проекту, і йому залишиться лише турбуватися про проведення фінансових операцій з одним постачальником, що значно спростить робочі процеси.
 2. Прямий контакт. У промислових проектах, незалежно від характеру, зазвичай задіяна велика кількість учасників. Це суттєво гальмує процес реалізації проекту. Будівництво «під ключ» гарантує подвійні прямі відносини між замовником та підрядником зі швидшим та ефективним результатом.
 3. Встановлений час доставки. Терміни виконання визначаються у попередній угоді. Керуючи всіма процесами в одній компанії, клієнт заощаджує багато часу, оскільки терміни проектування та виробництва встановлюються від початку і не залежать від третіх осіб.
 4. Найкраще знання процесу. Пряме спілкування з компанією, що відповідає за реалізацію складського проекту, дозволяє клієнту бути ближчим до процесу та з перших рук дізнаватися подробиці про хід будівництва.
 5. Індивідуальне післяпродажне обслуговування. Якщо під час здачі проекту «під ключ» виникає будь-яка проблема, клієнт може безпосередньо взаємодіяти з постачальником без необхідності зв’язуватися або координувати свої дії з різними компаніями або відповідальним персоналом. Цей фактор сприятиме швидшому та точному вирішенню будь-якого інциденту.

Загальна вартість виготовлення та монтажу складського комплексу

Фактичні витрати на будівництво нового залу можна розділити на чотири складові:

 • витрати на підготовку — отримання дозволу на будівництво, підготовку майданчика тощо;
 • витрати на будівництво — ціна, яку потрібно заплатити за проектування та будівництво самої зали;
 • витрати на обробку — наприклад, вартість вікон, дизайн інтер’єру тощо;
 • експлуатаційні витрати — ціна опалення, обслуговування, ремонту тощо.

Також варто звернути увагу на можливі витрати при подальшому розширенні чи знесенні будівлі. Тільки об’єднавши всі ці фактори, можна дізнатися про реальну вартість складу.

У більшості випадків оптимальним рішенням є будівництво сталевого залу. Що може обійтися така інвестиція? Звичайно, все залежить від типу конструкції, розмірів будівлі, а також передбаченого договором методу оздоблення. Заведено вважати, що 1 кв. м неізольованого сталевого залу коштує від 2000 до 4000 гривень, а утеплені конструкції обійдуться приблизно вдвічі дорожче від 4000 до 7000 гривень. Звичайно, на практиці ціни можуть відрізнятися, оскільки все залежить від матеріалів і безлічі інших факторів.

Чому варто замовити будівництво складських приміщень під ключ у Chernyshev Group

Обираючи потрібну компанію для будівництва складу, варто переконатися, що вона надає послуги як у галузі проектування, так і генпідряду.

Рекомендується проконсультуватися з кваліфікованими інженерами та архітекторами, які вже є експертами у галузі будівництва складських комплексів.

Компанія Chernyshev Group — ваш партнер на всіх етапах будівництва складу. Ми консультуємо та підтримуємо весь інвестиційний процес, від проектування та реалізації до виготовлення (монтажу) повнокомплектної будівлі та її здачі в експлуатацію.

Завдяки нашому спеціалізованому персоналу в галузі отримання дозволів на будівництво, а також дослідній монтажній групі ми забезпечимо вам ефективну та швидку реалізацію проекту. Технічні та економічні завдання вирішуються з використанням сучасних комп’ютерних систем, що дозволяють побачити реалістичну перспективу у кольорі ще до початку будівельних робіт.

Будівництво складу з Chernyshev Group означає екологічність та відмінні можливості проектування та планування.

Концепція роботи компанії заснована на:

 • короткому терміні будівництва;
 • точному робочому процесі;
 • постійному контакті з експертами у сфері будівництва під ключ.

Якщо вам потрібна індивідуальна консультація кваліфікованих інженерів, наші фахівці у вашому розпорядженні! Ми підтримуємо зв’язок телефоном та електронною поштою. Крім того, для обговорення деталей співпраці ви можете відвідати офіс компанії.

Питання-відповіді

Який тип будівництва ви використовуєте?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Що таке автономне опалення?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Що включено у вартість квадратного метра будинку?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Від чого залежить ціна квадратного метра?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Які ви даєте гарантії на будинок?

Існує проста і відома формула: вартість квартири = ціна за квадратний метр × загальна площа квартири.

У вартість квадратного метра входить собівартість будівництва, яка включає витрати на купівлю земельної ділянки, будівельно – монтажні роботи, підведення комунікацій, виплату податків і т.д. Забудовник може оформляти кредит для реалізації проекту. В такому випадку, вартість квадратного метра повинна компенсувати витрати на кредит.

Заповніть будь ласка форму нижче і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом

Комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування