Пн-Пт: з 10:00 до 18:00

м. Одеса, вул. Середньофонтанська 19, оф. 314

Наші ідеї - задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

Також спеціалізуємося на розробці комерційних інтер’єрів, розробці фірмового стилю, оформленні інтер’єрів та

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
Строительство для бизнеса

Наша місія - це задоволені клієнти

Ми надаємо комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування інтер’єру, благоустрою

 • Після заповнення форми на отримання новин Центру.
 • Після заповнення форми на отримання.
 • Після заповнення форми на отримання новин.

Переваги проекту

Відповідальність за результат

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок виконуємо всі роботи в комплексі

Від проекту до здачі

Будівництво будинків за канадською технологією – це головний напрямок

Галерея проекту

Важко переоцінити значущість фасадних робіт під час будівництва або в процесі експлуатації будівлі. Доглянутий фасад – це не тільки красива обгортка будинку, але також гарантія його довговічності та захисту від зовнішніх факторів.

Звичайно, власнику житла краще на етапі будівництва подбати про якісне утеплення та облицювання зовнішніх стін. Однак, якщо цього не сталося, або нерухомість не нова, наша будівельна компанія готова надати послугу з реставрації фасаду. Також ми виконуємо ремонти будь-якої складності, допомагаючи клієнтам реалізувати мрію про комфортне комфортне житло.

Види фасадних робіт

Фасадні роботи потрібні, якщо ви вирішили побудувати будинок. По-перше, доглянуті стіни створюють привабливий зовнішній вигляд. По-друге, настінне покриття захистить будівлю від зовнішніх факторів.

Будинки, що були в експлуатації, так само, як і новобудови, вимагають своєчасної зовнішньої реставрації. Це може бути утеплення, косметичний ремонт або зовнішнє оздоблення, проте бажано, щоб воно проводилося досвідченими майстрами.

Сьогодні існує чимало різновидів фасадних робіт:

 • Армування скловолоконною сіткою. Це важливий етап, від якого залежить термін служби фасаду. Перед поклейкою сітки будівельникам необхідно завершити монтаж укосів, технічних вузлів та перфорованих куточків.
 • Облицювання декоративним покриттям (камінь або плитка).
 • Декоративна штукатурка та малярські роботи. Це може бути штукатурка стін мармуровою крихтою, оздоблення «короїд» або фарбування будинку в будь-який колір.
 • Утеплення. На цьому етапі будівельники використовують мінеральну вату чи пінопласт.
 • Засклення фасадів. Сьогодні будівельні фірми виконують виготовлення та встановлення скляних конструкцій будь-якої складності.
 • Косметичний ремонт фасаду. У разі часткової реставрації будівельна бригада усуває тріщини, частково відновлює настінне покриття і локально усуває видимі дефекти.
 • Капітальний ремонт фасаду. Ця послуга включає повний демонтаж старого настінного покриття та виконання всіх етапів «з нуля».

У нашій компанії «Chernyshev Group» можна замовити будь-який вид фасадних робіт. Вартість послуг фіксується на момент замовлення та не піднімається протягом виконання проекту.

Оздоблювальні роботи

На сьогоднішній день існує чимало технологій та дизайнерських рішень для декорування фасадів. Використовується велика кількість матеріалів різних виробників, які можна купити за різними цінами. Однак найбільш популярними техніками оздоблення фасадів вважаються такі види:

 • штукатурка;
 • облицювання цеглою;
 • керамограніт;
 • сайдинг;
 • облицювання каменем;
 • монтаж сендвіч-панелей

Незалежно від того, яка технологія штукатурення та які матеріали використовується на фінішному етапі обробки, зовнішня штукатурка має багато плюсів. Це може бути “короїд”, мармурова крихта або традиційний піщано-бетонний розчин. Такий декор виконує захисні функції і дозволяє пару безперешкодно виходити. Цей варіант є найпростішим та бюджетним.

Маючи найменші уявлення про штукатурні роботи, можна купити якісні матеріали та виконати обробку самостійно. Однак ми радимо звернутися до професійних будівельників та за прийнятну вартість отримати довговічний ремонт у стислий термін.

Облицювання будівлі цеглою виглядає яскраво та привабливо, але віддати за такий декор доведеться кругленьку суму. Натомість ви отримаєте довговічний фасад, стійкий до впливів зовнішніх факторів.

Оздоблення керамогранітом також вважається надійним способом декорування та захисту зовнішніх стін. Цей матеріал досить міцний, має у складі натуральні компоненти та представлений на ринку в багатій кольоровій гамі. З недоліків такого ремонту можна відзначити складність монтажу та високу вартість сировини.

Сайдинг, навпаки, відрізняється доступними цінами та простотою установки, тому останнім часом набирає популярності серед клієнтів будівельних фірм. Цей матеріал зручний в експлуатації, а виглядає така обшивка гідно та гармонійно.

Для облицювання каменем можуть використовуватись як натуральні, так і штучні компоненти. Висока вартість натуральної сировини породжує попит на його штучні аналоги, які виглядають не гірше і мають подібні захисні функції.

Сендвіч-панелі будівельники зазвичай використовують, коли, крім обробки фасаду, необхідно також його утеплення. Цей варіант дозволяє суттєво заощадити кошти та провести роботу оперативно. Сам матеріал відрізняється довговічністю і надійністю, він має хороші вологовідштовхувальні та теплоізоляційні властивості.

Утеплення стін

Роботи з утеплення стін – важливий етап будівництва, тому його краще довірити досвідченим майстрам. Тут значимо все:

 • Підготовка настінного покриття.
 • Вибір матеріалів. Якщо будинок дерев’яний, то підійде мінеральна вата. Для кам’яної будови як утеплювач краще вибрати пінопласт.
 • Оскільки теплоізоляція житла – процедура комплексна, майстру важливо оцінити, звідки розпочинати роботу (фасад, горище, фундамент).

Коли виконані всі підготовчі етапи, можна приступати до встановлення утеплювача, поклейки сітки та нанесення декоративного оздоблення.

Декілька порад щодо виконання фасадних робіт

Насамперед оцініть стан настінної поверхні. Це дасть розуміння у тому, який вид будівельних робіт необхідний: капітальний чи косметичний ремонт. Від стану поверхонь залежить також монтаж теплоізоляції.

Вибирайте будівельні матеріали високої якості, оскільки від них залежить термін служби фасадних поверхонь, їх зовнішній вигляд та бар’єрні функції.

Строго слідуйте технологіям, а краще – зверніться до перевірених фахівців. Це стане запорукою швидкого та надійного ремонту.

Вартість робіт з фасадом залежить від кількох факторів:

 • вибрані дизайн та технологія;
 • придбані матеріали;
 • складність ремонту;
 • поверховість будівлі;
 • вибір будівельної компанії

Наша сертифікована компанія виконає фасадні роботи будь-якої складності оперативно та за розумну ціну. Ми надаємо замовнику одного підрядника, який відповідає за повний цикл будівельних робіт від початку до завершення. Якщо вам не вдається знайти час для зустрічі, можемо під’їхати до вас на роботу для обговорення проекту.

Ми – сімейна компанія, і нам важлива думка клієнтів! Тому всі роботи виконуються якісно та вчасно.

Якщо ви хочете замовити фасадні роботи, телефонуйте, ми доступні в будь-який зручний для вас час!

Заповніть будь ласка форму нижче і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом

Комплексні проектні послуги для приватного забудовника у сфері архітектури та будівництва, дизайну внутрішнього простору, декорування